CLIP-IN- 100% Lidské vlasy k prodloužení REMY, platinová Blond 40cm

Prodlužte si vlasy za pár vteřin z pohodlí domova s kvalitními lidskými vlasy!

Dostupnost: skladem

1 799 Kč
1 399 Kč s DPH


Clip in vlasy- 100% lidské vlasy REMY Evropského typu A- 40cm

 

Odstín: platinová Blond

6 pásů, 70gramů

Délka: 40cm

 

Chcete mít úžasné dlouhé, či jen zahuštěné vlásky? Chcete si je udělat v pohodlí domova, aniž byste dávali peníze za kadeřníka? Pak je výbornou volbou zakoupit si clip-in vlasy k prodloužení ve vlastní zvolené délce.

 

Co je výhodou na těchto vlasech je, že jsou 100% lidské, takže s nimi můžete vytvářet různé pokusy, jako je barvení, stříhání či používání fénu, žehličky a kůlmy.

Revoluční metoda prodlužování vlasů za pomocí  clip-in sponek se stala velice populární. Vlasi touto snadnou metodou vůbec neničíte a stačí pouze sponkami přidělat na Vaše vlasy a máte hotovo!

 

Za pár minut z Vás bude kráska s dlouhými či zahuštěnými vlasy. Aplikace skutečně nezabere déle, jak 5 minut. Aplikovat clip-in vlasy zvládne opravdu každý

Sponky na vlasech jsou již přidělány, takže stačí rozbalit balíček, učesat vlásky a ihned si je nasadit. Ženy tuto metodu prodlužování používají k dotvoření účesu nebo protože sami své vlásky mají málo husté nebo krátké.

 

Struktura clip-in vlasů je ROVNÁ.

 

Označení REMY znamená velmi kvalitní vlasy, které mají kutikulu vždy směrem dolů a tím pádem se vlasy ani nezacuchají. Jsou poskládány ve směru jejich přirozeného růstu a ne náhodně, jako u ostatních prodejců.

 

Clip-in vlasy

Recenze produktu CLIP-IN- 100% Lidské vlasy k prodloužení REMY, platinová Blond 40cm

Přidat recenzi

Zatím žádné názoryDalší produktyPro pokračování je nutné potvrdit, že jste starší 18 let.


Souhlasím Nesouhlasím