774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Bavlněné legíny - univerzální kousek do šatníku

Bavlněné legíny - univerzální kousek do šatníku

Bavlněné legíny - univerzální kousek do šatníku

Chtěli byste svojí skříň obohatit o další univerzální kousek? Tak pokud ještě nevlastníte klasické bavlněné legíny, pak je teď ten čas, kdybyste si je měli pořídit…


Venku je momentálně takové počasí, že ani nevíte, jak se vlastně obléct, aby vám nebylo horko, a nebo naopak zima. Ráno mrzneme a odpoledne už ze sebe svlíkáme bundy. Tohle se nedá nazvat jinak než aprílové počasí.

 

Nicméně i v tomto počasí, ale nejen teď, je možné sehnat kousky, které se budou hodit v šatníku celoročně. Tím kouskem jsou myšleny klasické bavlněné legíny na různá využití. Způsobů využití je několik, tak to vezmu postupně, nicméně asi nedokážu vyjmenovat všechny příležitosti, kam je možné s legínami vyrazit, tak alespoň pár z nich.

 

Prvním příkladem je klasický pracovní nebo školní den. Legíny jsou vhodné pod různé dlouhé tuniky, tílka nebo svetříky, které jsou délkově pod zadek. Legíny můžete použít v několika různých barvách, takže záleží na vás, jaké barvy budete kombinovat s horním dílem oblečení a legínami. Legíny můžete mít různě barevné. Takže pokud jste nositelka černé barvy, je na čase pořídit si legíny v nějaké barvě.

 

Legíny se dají využít i na cvičení, například teď hodně trendy je jóga, běhání nebo klasické cvičení v posilovně. Jsou velice příjemné, akorát na tělo a pohodlné. Takže nejen, že legíny si můžete jeden den vzít do školy nebo do práce, ale jiný den je můžete vzít do fitka. Výborné univerzální využití.

 

Legíny se nabízejí v několika variantách jak barevných, tak délkových. Při teplejších dnech je možné využít ¾ legíny, které jsou délkou na kolena a úplně ideální při začínajícím létu. Druhou variantou délky je klasická dlouhá, jako kalhoty. Takže taktéž možné využít na cvičení i na běžné nošení. Legíny jsou i moc pěkné k šatům. Třetí a zároveň poslední variantou je délka nadkotníková, která je momentálně nejvíce trendy a to nejen u legín, ale i u riflí, které jsou délkově nad kotníkem a pěkné s jakýmikoliv teniskami.

 

Je nutno zmínit i barvy, kterých je nepřeberné množství a na výběr je opravdu z velké barevné škály. Od zelené, přes modrou až k tmavým barvám, takže nepochybuji o tom, že by si někdo nevybral.

 

červené legíny   krátké legíny

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!