774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Co je to vlastně depilace?

Co je to vlastně depilace?

Co je to vlastně depilace?

Jde o rychlý způsob odstranění nežádoucích chloupků. Při depilaci odstraňujeme pouze viditelnou část chloupků, tudíž je proces nutno opakovat.


Depilace!

 

Mnoho z nás sáhne po žiletce. Je to rychlé, snadné a zvládneme to i v ranním spěchu. Ovšem zde je opravdu potřeba příliš nešetřit a raději si připlatit za kvalitnější žiletku. Pořezané nohy opravdu nevypadají hezky a jistě to není cíl, kterého bychom chtěly dosáhnout. Proto se vyplatí obětovat pár korun navíc a připlatit si za kvalitu.

Tato metoda má však svá negativa. A tím je časté opakování. Již po pár dnech se chloupky začínají opět objevovat a my musíme celý rituál podstupovat znovu.

 

Další možností je takzvaná kosmetická depilace.

Jde o odstranění chloupků pomocí chemických přípravků. Řadí se zde gely, pěny a krémy. Tato metoda je sice zcela bezbolestná, ale bohužel není vhodná pro všechny.  Citlivější jedinci se mohou setkat s alergickou reakcí, která samozřejmě není příjemnou záležitostí.

Tato metoda není vhodná pro citlivou pleť a na intimní partie. Pokud však budete dodržovat dané postupy, můžete se těšit na zhruba 2 týdny bez nežádoucích chloupků.

 

Velice oblíbenou metodou je depilace cukrovou pastou.

Cukrová pasta velice rychle nahrazuje vosk. Tato metoda je šetrnější a méně bolestivá.  Její výhodou je především to, že lze použít na všechny části těla, tedy i na intimní partie. Mnoho salónů tento druh depilace nabízí, ale zvládnete to i v pohodlí svého domova. Navíc metodu ocení i lidé s problematickou pokožkou. Jedná se o zcela přírodní produkt , tudíž by nemělo dojít k žádné alergické reakci ani podráždění. Zbytky jdou pohodlně smýt, protože je pasta oproti vosku rozpustná ve vodě.

Navíc jistě oceníte, že chloupky po pravidelné depilaci cukrovou pastou, slábnou a mohou i přestat růst. Další výhodou je, že vaše pokožka bude hladká až 4 týdny.  

 

Domácí video vás přesvědčí o tom, že je tato metoda opravdu snadná. Pro přehrání videa, klikněte na obrázek.

 

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!