774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Hubnutí pro lenivé

Hubnutí pro lenivé

Hubnutí pro lenivé

Hubnutí...slyšíme o něm z každé strany. Z televize, od kamarádek, rodinných příslušníků. V podstatě neznám člověka, který by byl zcela spokojený se svou postavou. Je to zvláštní, ale hlavně média nás opravdu velmi ovlivňují. Herečky, zpěvačky a jiné celebrity, nám mají jít příkladem a společnost na nás klade opravdu velké nároky.


My ženy jsme věčně nespokojená stvoření, takže i když jsme spokojené s váhou a nepotřebujeme hubnout, zajisté na svém těle najdeme partii, která se nám přeci jen nelíbí. Jenomže jak hubnout či formovat postavu, když nepatříme do skupiny velmi aktivních lidí?

Věčně nemáme čas, protože práce, rodina, úklid nebo cokoliv jiného, jsou přednější než hodiny v posilovně, do které se nám koneckonců ani nechce. Na běhání je moc teplo, moc zima, moc prší, nebo příliš svítí slunce. Takže co dělat v případě, že chceme zhubnout, ale jsme prostě leniví?

 

Pokud se chcete zbavit  nějakého toho kila navíc, rozhodně bych doporučila zelenou kávu.

 

Co je to zelená káva?

Zelená káva není žádný speciální druh kávy, jedná se o běžná kávová zrna, ovšem taková, která neprošla pražením. Tím pádem nebyly zničené podstatné složky kávy. Zelená káva obsahuje látky, které napomáhají schopnosti vstřebávat cukr ze škrobu. Snižuje se tedy kalorický vstup a člověk lépe spaluje.

Dle studií navíc zelená káva slouží jako prevence žlučových kamenů a pomáhá v boji proti celulitidě.

A za velmi podstatnou informaci mám to, že zelená káva skvěle chutná a snižuje chuť k jídlu.

Velmi se tím tedy snižuje riziko, že po celém dni poctivé zdravé stravy, vás v noci přepadne obrovský hlad a vyjíte půl ledničky.

 

A jak zformovat svou postavu?

Ano, i v tomto případě mám tip pro ty z vás, které nejsou příliš sportovně založené. Pokud chcete raději zůstat v teple svého domova a kouknout na svůj oblíbený seriál, cvičte doma pomocí rotany. Zaručuji, že ani nebudete vnímat, že pro svou postavu něco děláte.

 

Při cvičení na rotaně, se pouze otáčíte ze strany na stranu, s tím, že vrchní polovina těla zůstává v klidu. Posilujete většinu svalů, spalujete tuk a získáváte lepší kondici. Navíc vám stačí zhruba 15 minut denně. 

Pokud by jste však chtěli trochu jiný pohyb, rozhodně doporučuju magnetický hoop kruh nebo hula hop kruh . Cvičení s těmito kruhy je velice snadné a navíc i zábavné. Cvičení by nás přeci mělo bavit.

 

Na závěr bych chtěla říct, že by jsme měli být spokojeni sami se sebou a když už se rozhodneme něco dělat, měla by to být pouze naše volba, jen tak totiž budeme mít z hubnutí radost.

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!