774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » INSPIRACE: Tetování!

INSPIRACE: Tetování!

Jste ve skupině lidí, kteří milují tetování, obdivují různá ostatní a sami nějaké tetování na sobě vlastní? Pak právě dnešním článkem vám poskytneme trošku inspirace.


Tetování jako takové je životní styl a módní výstřelek. Lze jej nosit jako doplněk, anebo jako něco významného, co vás v životě potkalo. Měli byste si dát velice záležet na tom, co si vyberete a budete na svém těle nosit. Je to totiž něco, co se těžko dá vrátit zpět a je možné, že špatného a unáhleného rozhodnutí budete brzy litovat.

 

Každý kdo má na sobě tetování, má k němu i spjat nějaký příběh. Nemusí to být nějaká událost, datum či něco nešťastného. I mimo tohle, což je pro nás velice srdcovou záležitostí, lze tetování vlastnit i z nějakého jiného důvodu = právě jako módní doplněk. Lidé se také často nechávají tetovat, protože jsou fanoušci různých her, seriálů nebo skupiny. Takové minimalistické logo skupiny nebo obrys vaší oblíbené postavy není vůbec od věci. Pokud jste jejich fanoušci, není na tom nic zlého. Patříte to nějaké klubu? Můžete si jej nechat vytetovat.

 

Hodně lidí si nechává tetovat své znaky zvěrokruhu. Je to něco, co se v životě nezmění, co vám navždy zůstane a čeho litovat určitě nebudete. Pokud jste býkem, býkem zůstanete a nijak to neovlivníte. Stejně tak vaše narození nebo narození někoho příbuzného. Podle mě jsou to věci, které nepominou a budou pro vás stále aktuální.

 

Důvodů, proč se lidé tetují, je tisíce. Každý má ten svůj. Pokud se vám líbí růže a květiny, nechte si je udělat. Tetování můžete spojovat do sebe, můžete například postupem času vytvořit takzvaný „rukáv“.

tetování 

 

Velice moderní je teď MANDALA. Je to tetování, které je stvořeno z různých křivek, teček, záhybů a detailních vzorů. Tato tetování jsou velice složitá na přípravu a i průběh tetování. Je potřeba hodně tenké jehle na tak detailní vzory.

 

DÁMSKÁ MÓDA

MÓDNÍ DOPLŇKY

ZDRAVÍ, KRÁSA

BYTOVÉ DOPLŇKY

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NENECHTE SI UJÍT!


Ověřeno našimi zákazníky

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Nádherné kousky oblečení hlavně kardigany zase brzy nakoupím!! Moc děkuji

IRENA, 07. 04. 2018

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZU, 30.03. 2018

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 10. 02. 2018

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 01. 02. 2018

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!