774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Jak se ráno dostat do formy

Jak se ráno dostat do formy

Probouzíte se ráno jako po protančené noci, nedokážete vylézt z postele a trvá vám dlouho, než přijdete sama k sobě? Tady máte pár zaručených tipů, jak si udělat ráno hezčí...


 

  1. Vstávat dříve

Chápu, že spánek je důležitý a je prioritní, abyste byli do práce vyspaní. Nicméně pokud si ráno dáte chvilku pro sebe, určitě vám to jen prospěje, než kdybyste po ránu skoro nestíhali ani sklenici vody. Pokud vstáváte přesně na čas, zkuste svůj budík změnit a vstát o deset minut dříve. Zaručeně uvidíte, jak vám to prospěje. Můžete si v této chvilce například na chvíli sednout a otevřít svůj oblíbený časopis

 

  1. Ranní kávička

Není nad to dát si při krásném ránu výbornou kávu. Pokud máte rádi kávu, je to rozhodně to, co vás ráno dokáže nakopnout. Šálek vaší výborné kávy na terase s východem slunce. Tohle určitě dokáže zlepšit celé ráno, budete veselá, nabitá energií a budete na okolí jen zářit.

 

  1. Pořádná snídaně

Že ráno nesnídáte? Největší chyba, kterou můžete udělat. Všude vám všichni řeknou, že snídaně je nejdůležitější jídlo za celý den. A ano, je to tak. Snídaní nastartujete celé své tělo k tomu, aby bylo schopno normálně a dobře pracovat. Tělo po ránu potřebuje nějaký příjem energie, aby vás dopoledne mohlo udržet aktivní. Když si dáte snídani, nesníte dvakrát tolik větší oběd, což vaše tělo ocení.

 

A co je vhodné snídat? Při snídani nejsou pravidla. Samozřejmě se spoustu věcí doporučuje, ale když si dáte něco nezdravého, tělo to dokáže během dne strávit a nijak vás to neomezí. Nicméně na snídani se nejvíce doporučuje ovesná kaše na jakýkoliv způsob, který máte ráda. Ovesné vločky totiž dokážou zasytit vaše tělo na dlouhou dobu, než kterékoliv jiné jídlo.

 

  1. Ranní sprcha

Co dále udělat pro příjemný ranní den? Dejte si sprchu hned po tom, co vstanete. Jasně, nejlepší by byla vlažná voda, protože ta by vás dokázala nakopnout jako nic jiného, nicméně chápu, že málo lidí je schopno ráno pustit na sebe něco trochu studeného – odvážlivci, do toho!

 

  1. Hudba

Líčíte se ráno u zrcadla? Zapněte si k tomu svoji oblíbenou písničku – nejlépe nějakou veselou a energickou, která vás dokáže alespoň trochu roztančit.

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!