774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Jak se sama doma depilovat :-)

Jak se sama doma depilovat :-)

Asi věčné téma, které dívky a ženy řeší snad nejvíce a to zejména v létě nebo v době, kdy si na sebe berete kratší oblečení, a to : Jak mít krásně hladké tělo bez chloupků?

Odpovědí je několik.


Buď si můžete tělo denodenně holit holícím strojkem s holící pěnou, což je docela nepohodlné, ale zároveň v daný okamžik, nejrychlejší cesta, jak mít hladké tělo každý den.

Mě osobně to však přijde hrozně otravné - každý den myslet na to, že se musím oholit! Zabírá to ve finále možná ještě i více času než když se pustíte do domácí depilace.

 

To je možná asi nejčastější důvod, proč se ženy zajímají o domácí depilaci. I když do toho musíte investovat nějaký čas navíc, odměnou Vám je krásné hladké tělo, které vydrží bez dalšího holení i 4 týdny a chloupky poté rostou dokonce i pomaleji než předtím , což rozhodně stojí za úvahu!

Jak si tedy doma můžete vytvořit salón krásy a sama se depilovat? Jsou 2 nejčastější možnosti. Pomocí depilačního vosku a nebo pomocí cukrové pasty, která se stala módním hitem zejména v posledních letech.

 

Depilace pomocí depilačního vosku probíhá tak, že si nanesete rozehřátý vosk na danou partii, nějakou dobu (většinou 10s) počkáte a přilepíte depilační pásek (textilie) na vosk a strhnete.

Ano, bolí to. Na tu bolest si musíte určitě zvyknout, ale dá se to. Časem se z toho stane rutina a bolest už Vás tolik nezaskočí, jako když to budete provádět poprvé.

Další možnost je cukrová pasta, která se nanáší podobně jako kdybyste měla v ruce žvýkačku a nalepovala si ji a trhala. Chloupky si tak trháte postupně a mnoho žen uvádí, že to nebolí tolik jako depilačním voskem.

 

Po depilaci je vhodné použít nějaký přípravek na zklidnění. Prodávají se různé zklidňující vodičky nebo i krémy. Je možné, že pokožka bude po depilaci mírně zarudlá, podrážděná a můžou naskočit i pupínky. To vše je však zcela normální a pokožka se brzy zklidní a Vy si depilaci zamilujete.

Je tedy na Vás, který typ depilace si zvolíte. Nejdůležitější je však mít na proceduru dostatek času a použít speciální ochranné přípravky před i po, aby pro Vás depilace byla co nejpříjemnější!

 

DÁMSKÁ MÓDA

MÓDNÍ DOPLŇKY

ZDRAVÍ, KRÁSA

BYTOVÉ DOPLŇKY

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NENECHTE SI UJÍT!


Ověřeno našimi zákazníky

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Nádherné kousky oblečení hlavně kardigany zase brzy nakoupím!! Moc děkuji

IRENA, 07. 04. 2018

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZU, 30.03. 2018

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 10. 02. 2018

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 01. 02. 2018

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!