774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Jak se sama doma depilovat :-)

Jak se sama doma depilovat :-)

Asi věčné téma, které dívky a ženy řeší snad nejvíce a to zejména v létě nebo v době, kdy si na sebe berete kratší oblečení, a to : Jak mít krásně hladké tělo bez chloupků?

Odpovědí je několik.


Buď si můžete tělo denodenně holit holícím strojkem s holící pěnou, což je docela nepohodlné, ale zároveň v daný okamžik, nejrychlejší cesta, jak mít hladké tělo každý den.

Mě osobně to však přijde hrozně otravné - každý den myslet na to, že se musím oholit! Zabírá to ve finále možná ještě i více času než když se pustíte do domácí depilace.

 

To je možná asi nejčastější důvod, proč se ženy zajímají o domácí depilaci. I když do toho musíte investovat nějaký čas navíc, odměnou Vám je krásné hladké tělo, které vydrží bez dalšího holení i 4 týdny a chloupky poté rostou dokonce i pomaleji než předtím , což rozhodně stojí za úvahu!

Jak si tedy doma můžete vytvořit salón krásy a sama se depilovat? Jsou 2 nejčastější možnosti. Pomocí depilačního vosku a nebo pomocí cukrové pasty, která se stala módním hitem zejména v posledních letech.

 

Depilace pomocí depilačního vosku probíhá tak, že si nanesete rozehřátý vosk na danou partii, nějakou dobu (většinou 10s) počkáte a přilepíte depilační pásek (textilie) na vosk a strhnete.

Ano, bolí to. Na tu bolest si musíte určitě zvyknout, ale dá se to. Časem se z toho stane rutina a bolest už Vás tolik nezaskočí, jako když to budete provádět poprvé.

Další možnost je cukrová pasta, která se nanáší podobně jako kdybyste měla v ruce žvýkačku a nalepovala si ji a trhala. Chloupky si tak trháte postupně a mnoho žen uvádí, že to nebolí tolik jako depilačním voskem.

 

Po depilaci je vhodné použít nějaký přípravek na zklidnění. Prodávají se různé zklidňující vodičky nebo i krémy. Je možné, že pokožka bude po depilaci mírně zarudlá, podrážděná a můžou naskočit i pupínky. To vše je však zcela normální a pokožka se brzy zklidní a Vy si depilaci zamilujete.

Je tedy na Vás, který typ depilace si zvolíte. Nejdůležitější je však mít na proceduru dostatek času a použít speciální ochranné přípravky před i po, aby pro Vás depilace byla co nejpříjemnější!

 

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!