774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Jak si vybělit zuby doma - pokud možno: snadno, rychle a levně.

Jak si vybělit zuby doma - pokud možno: snadno, rychle a levně.

Jak si vybělit zuby doma - pokud možno: snadno, rychle a levně.

Také pravidelně potkáváte v okolí osoby se záživě bílým chrupem, které jakoby zrovna vypadly z reklamy na bělící zubní pastu a nejde vám do hlavy, jak může mít někdo tak zářivý úsměv když vaše zuby jsou zašedlé, zažloutlé a do jasných odlesků mají daleko? Nejste v tom sami. Pokud momentálně nemáte bokem jen tak desetitisíce na drahé zákroky u svého ortodontisty, nevěšte hlavu. Domácí bělení zubů funguje a je cenově dostupné doslova pro každého.


Jak si vybělit zuby - pokud možno: snadno, rychle a levně.

Genetické předpoklady, časté kouření, láska ke kávě či červenému vínu jsou všeobecně známe faktory, způsobující zašednutí, či zažloutnutí skloviny zubu. Jak se těchto skvrn a nechtěných odstínů zubů zbavit, a nevyvětrat si peněženku do absolutního průvanu už není tak nemožné jako v minulých letech.

 

Bělící zubní pasta

Za nás perfektní metoda, jak si zuby vybělit opravdu o několik odstínů. Na účinek vybělení zubů zubní bělící pastou si počkáte přibližně měsíc - čím déle bělící zubní pastu používáte - tím je výsledný odstín viditelnější.

Doporučujeme vybírat z  ověřených značek, o kterých něco málo víte, či znáte jejich produkty. Levné, takzvaně "nounejmové" pasty s odstínem zubů nehnou ani o milimetr. Výsledek nekvalitních past je maximálně svěží dech a lehčí peněženka.

Dále dbejte na dlouhodobý účinek zubní bělící pasty. Nikdo nestojí o to bělit zuby 2 měsíce a ve výsledku po prvním týdnu co pastu vysadí být zase na stejném levelu žlutosti jako před užitím.

Náš TIP!

Zubní bělící pasty značky Crest pocházejí z dílny věhlasného jména  a to Procter & Gamble. V nabídce máme dva největší tahouny této značky a to

Bělící zubní pasta Crest 3D White Brilliance a Bělící zubní pasta 3D Crest White FOAMING CLEAN.

     Bělící zubní pasta                         Bělící zubní pasta

 Jedná se o bělící pasty nové generace využívající v jednom případě efektu mikrogranulí a v druhém případě aktivné šetrné bělící pěny. V obou případech těchto bělících past je výsledek viditelný již po prvním týdnu používání - výsledek je dlouhodobý. Trojnásobné ocenění Nejlepší bělící pasta roku 2016 v USA, kde je konkurence značek opravdu vysoká za nás hovoří za vše. Osobní zkušenost perfektní - celkově za náš kolektiv pět hvězdiček!

 

Bělící pásky na zuby - Jde to samo a bez čekání na výsledek

Pásky jsou určeny vyloženě k domácímu využití - domácí bělení zubů ovšem zaručuje profesionální vybělení zubů na úrovni laserového bělení u zubaře či na klinice! Výhodou je, že výrazně ušetříte. A to za stejný výsledek.

Výhodou bělících pásků na zuby je jejich rychlý účinek - Zřetelného vybělení o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání bělících pásek. Opravdu výrazného vybělení s dlouhodobým účinkem docílíte již během 2 až 4 týdnů. Poté stačí bělost zubů udržovat bělícími pastami.


Bělící pásky využívají stejné obsahové látky, jako zubaři při ambulantním bělení zubů. Vybělení zubů těmito bělícími  pásky je stejné jako vybělení zubů laserem za 12 tisíc korun u zubaře! Tak nač platit zbytečně předražené zákroky se stejným výsledkem?

 

Náš TIP!

Originál bělící pásky Cresto - Cristal Ultra White - Perfektní volba pro dlouhodobé a rychlé vybělení zubů - účinek nás absolutně překvapil. Viditelné vybělení zubů lze poznat již třetí den po používání. Při dodržení měsíční bělící kůry je účinek dlouhodobý a i bez péče vydrží až 2 měsíce.

Bělící pásky na zubyPřírodní cesta? Ne vždy je ta správná.

Jelikož občas my sami s tímto problémem bojujeme, našli jsme několik způsobů jak dopomoci bílému úsměvu prostřednictvím přírody. Bělení zubů kokosovým olejem, medem, či jahodami jsou sice velice fajn metody, ale skutečné zesvětlení trvá dlouhou dobu. Kyseliny obsažené v jahodách pomáhají udržet dlouhodobější výsledek bělících zubních past a pásků na bělení zubů, samy o sobě však nemají dostatečnou sílu na skutečnou změnu barvy.

Náš TIP! Rozdrťte malé množství jahod a smíchejte s jedlou sodou. Vznikne vám hustá kaše, kterou pořádně promíchejte. Poté zubním kartáčkem aplikujte na zuby (stejně jako při čištění pastou). Dejte si záležet a dlouhodoběji čistěte místa, která jsou výrazněji zažloutlá - účinek je pozvolný, ale zato zcela přírodní.

Co se týče citronu - na ten se ani nekoukejte. Je tak agresivní, že vám doslova rozleptá sklovinu. Zuby jsou pak citlivé, náchylné na kazivost a za bílé zuby zaplatíte mizernou kvalitou celého chrupu.

 

Tak vzhůru do bělení!

Tým Krásapoženy

 

 


Článek se týká produktů:

Bělící pásky Cresto

Domácí bělení zubů - originál bělící pásky Cresto - Cristal Ultra White

Nejefektivnější bělení zubů! Profesionální bělící pásky na zuby NOVÉ GENERACE!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(1)
1 490 Kč Cena:
Skladem
Detail »


DÁMSKÁ MÓDA

MÓDNÍ DOPLŇKY

ZDRAVÍ, KRÁSA

BYTOVÉ DOPLŇKY

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NENECHTE SI UJÍT!


Ověřeno našimi zákazníky

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Nádherné kousky oblečení hlavně kardigany zase brzy nakoupím!! Moc děkuji

IRENA, 07. 04. 2018

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZU, 30.03. 2018

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 10. 02. 2018

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 01. 02. 2018

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!