774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Ještě není pozdě na to ZHUBNOUT do plavek!

Ještě není pozdě na to ZHUBNOUT do plavek!

Pokud jste se ze zimního spánku probudila až teď, tak nezoufejte. Pořád pro své pěkné tělo do plavek můžete něco udělat, ale hlavním bodem programu bude VŮLE!


Jestliže stále nejste spokojena s tím, jak v plavkách vypadáte, a vaše odpočinková dovolená se blíží, tak ještě můžete na poslední chvílí dost věcí napravit a doladit všechny nedostatky. Dáme si zde pár příkladů, co by vám mohlo pomoci a nezabere to hodně času.

 

  1. Chůze

Ano, jak se říká už řadu let, chůze je výborný pomocník co se cvičení týká. Chůze zajistí pohyb celého těla, jak nohou, tak rukou a hubne se při ní jedna báseň. A také je nutné zmínit, že to je ten nejjednodušší a nejlevnější sport, který můžeme praktikovat. Takže – zařaďte do svého dne schody místo výtahu, procházky a výlety nebo jděte o zastávku dále. Rozdílů si všimnete již po dvou týdnech pravidelné a delší chůze.

 

Pro zajímavost si můžete stáhnout aplikaci, která vám bude počítat kroky. A pokud dosáhnete denně nějakého tisíce, jste dobří.

 

  1. Zelená káva

Pokud jste milovnice kávy, zkuste nahradit alespoň jeden šálek denně kávou zelenou, která je výborná na hubnutí. Káva slouží jako doplněk stravy, což znamená, že 2-3 hodiny po kávě nebudete mít hlad, tudíž vynecháte nějakou sušenku ke svačině.

 

Káva se doporučuje pít cca 10 minut před jídlem.

 

zelená káva

 

  1. Sport

Tuto kategorii je nutné zde také zmínit, protože sport je druhá nejdůležitější kategorie po stravě, kterou ke zhubnutí či vytvarování těla je nutné praktikovat. Je na vás, co si vyberete. Jestli budete chodit plavat, jezdit na bruslích nebo běhat. V létě se dají dělat skoro všechny sporty, máme na to spoustu parků a lesů a vyblbnout a hubnout můžete kdekoliv. Takže nyní na NEsportování neexistují žádné výmluvy.

 

  1. Strava

Na závěr to nejdůležitější – strava. Pokud všechny tyto kroky chcete provádět, hlavní je v každém případě to, jak se stravujete. Takže určitě vysaďte, právě v létě, slazené nápoje, tučná jídla,… Je období, kdy se tomu nedá vyhnout, je nutné mít v sobě tolik vůle, jako nemá nikdo, jelikož na každém rohu pozřete rychlá občerstvení, zmrzliny a nápoje.

 

 

Zkuste plnit těchto pár kroků a rozhodně se vám do týdne dostaví výsledky. Tak hurá do toho!

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!