774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Kabelky léto 2017

Kabelky léto 2017

Léto je období, kdy si můžeme dovolit jakoukoliv barevnou kombinaci kabelky. Stejně tak, jako každý rok, bychom měli nosit výrazné nebo křiklavé barvy kabelek, protože tohle od léta očekává a léto je tu kvůli tomu, abychom si užili toho, co nám zima bere...


Zimní období, kdy jsme nosili hlavně tmavé barvy, jako je černá či šedá, je právě za námi a měli bychom se začít věnovat něčemu výraznému, pozitivnějšímu a veselému, takže kabelky by měly mít nejlépe barvy růžové, modré nebo fialové. V zimě v pochmurném a sněhovém počasí totiž nemáme náladu na takové barvy a už vůbec ne na vzory.

U těchto kabelek na první pohled zaujmou právě vzory. Můžeme zvolit například květinový, který se letošní rok opravdu hodně začal nosit a obchody květinami jen září, a to nejen na kabelkách, ale i na veškerém oblečení, botách a doplňcích. Dále můžeme vsadit na klasické pruhy. Tam můžeme sáhnout po jakýchkoliv barevných kombinacích, třeba nejznámější je ta námořnická (modro-bílá), ale fantazii se meze nekladou, takže zkombinovat třeba zelenou a modrou, což je pro některé lidi nepředstavitelná kombinace, ještě k tomu na kabelce, je možné. Pokud by někdo chtěl z davu vyčnívat ještě více, než jen jako námořník, můžeme pro něj nabídnout vzor motýlků, který se hodí jak pro rebelky, tak pro romantické duše, v barvách šedé, růžové nebo zelené.

Jako třešnička na dortu u všech těchto kabelek jsou hnědé kožené poutka, které má každá kabelka, kůži najdeme také v okolí zipu a ve spodní části kabelky, kde je toto umístění dobrou výhodou v tom, pokud kabelku položíme na znečištěné místo, můžeme kůži snadno otřít vlhkým hadříkem a máme kabelku zase čistou

Tyto kabelky se dají nosit na různé příležitosti. V létě bych si ji asi vzala na dovolenou, třeba jako cestovní zavadlo, kde bude mít kabelka dvojí využití. Takže jako zavazadlo a následně si ji můžeme vzít na pláž. Prostor je docela dost velký na to, abychom tam dali vše potřebné. Další možností je si ji vzít na nákup nebo do města. Kabelka má na léto všechny tváře nošení.

 

letní kabelkakabelka přes ramenoplážová kabelka

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!