774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Legíny nejsou kalhoty !!!

Legíny nejsou kalhoty !!!

Legíny nejsou kalhoty !!!

Ano, legíny opravdu nemají sloužit jako náhrada kalhot. Bohužel se však setkáváme s tím , že toto pravidlo neustále někdo porušuje.


Věřím tomu , že většina mužské populace, ocení, že má žena pouze legíny a kratší tričko, pokud disponuje krásnou postavou. Je však nutné, být soudná sama k sobě a ukázat to, co je na nás nejhezčí a skrýt to, co není dokonalé. V tomto případě dokáže zaujmout žena štíhlá , i ta s kily navíc.

 

 

Samozřejmě existují legíny, které nejsou průhledné a funkci kalhot by mohly zastat, ovšem je třeba si uvědomit, že pokud si legíny oblékne žena, která má nějaké to kilo navíc, materiál se více natáhne a opravdu pak vystaví to, co jistě není třeba ukazovat.

 

Tím samozřejmě nechci říci, že by ženy krev a mlíko, neměly legíny nosit. Naopak i na nich legíny mohou vypadat velice dobře. Je však nutné zvolit k legínám dlouhé triko, tuniku nebo třeba i krátké šaty.  Výběr je velký a proto si jistě každá žena najde to, co bude sedět právě její postavě.

Legíny se samozřejmě vyrábí z mnoha materiálů, v několika délkách a ve velké spoustě vzorů. Což nám přidává další a další možnosti k tvoření outfitů. 

 

Něco málo k materiálům:

Legíny, jak jsem již zmínila, se vyrábí z mnoha druhů materiálů. Kupříkladu  legíny z bavlny, latexu, eco kůže, bambusového vlákna, polyesteru, ale narazíme i na legíny z  luxusnějších materiálů, jako jsou třeba hedvábí či vlna. 

Materiál legín vybíráme podle ročního období, podle zvoleného outfitu a samozřejmě podle toho, jaký materiál je nám příjemný.

 

 A co vzory?

Těch je opravdu nepřeberné množství. Legíny s puntíky, pruhy, geometrickými tvary, legíny s imitací rifloviny, zvířecími vzory, legíny s květinami ale i legíny s celopotiskem, například s pohádkovými motivy. U vzorů legín je však velmi důležité usoudit, které legíny se hodí právě k vaší postavě. Pokud jste štíhlá, tuto otázku příliš řešit nemusíte. Pokud patříte do kategorie spíše silnějších žen, raději se vyvarujte legínám s vodorovnými pruhy a příliš lesklým legínám.  Zbytečně opticky naberete ještě pár kilo.

 

 

 

 Na závěr bych chtěla říct, že každá žena je krásná a každá ze sebe dokáže udělat neskutečnou kočku. Stačí jen oblečením podtrhnout naše kvality a přednosti a pak si jen užívat obdivné pohledy.

Takže ať už máte postavu jako Twiggy nebo spíše Marilyn Monroe,  legíny mohou být skvělým kouskem ve vašem šatníku , stačí jen správně vybrat.

DÁMSKÁ MÓDA

MÓDNÍ DOPLŇKY

ZDRAVÍ, KRÁSA

BYTOVÉ DOPLŇKY

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NENECHTE SI UJÍT!


Ověřeno našimi zákazníky

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Nádherné kousky oblečení hlavně kardigany zase brzy nakoupím!! Moc děkuji

IRENA, 07. 04. 2018

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZU, 30.03. 2018

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 10. 02. 2018

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 01. 02. 2018

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!