774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Legíny nejsou kalhoty !!!

Legíny nejsou kalhoty !!!

Legíny nejsou kalhoty !!!

Ano, legíny opravdu nemají sloužit jako náhrada kalhot. Bohužel se však setkáváme s tím , že toto pravidlo neustále někdo porušuje.


Věřím tomu , že většina mužské populace, ocení, že má žena pouze legíny a kratší tričko, pokud disponuje krásnou postavou. Je však nutné, být soudná sama k sobě a ukázat to, co je na nás nejhezčí a skrýt to, co není dokonalé. V tomto případě dokáže zaujmout žena štíhlá , i ta s kily navíc.

 

 

Samozřejmě existují legíny, které nejsou průhledné a funkci kalhot by mohly zastat, ovšem je třeba si uvědomit, že pokud si legíny oblékne žena, která má nějaké to kilo navíc, materiál se více natáhne a opravdu pak vystaví to, co jistě není třeba ukazovat.

 

Tím samozřejmě nechci říci, že by ženy krev a mlíko, neměly legíny nosit. Naopak i na nich legíny mohou vypadat velice dobře. Je však nutné zvolit k legínám dlouhé triko, tuniku nebo třeba i krátké šaty.  Výběr je velký a proto si jistě každá žena najde to, co bude sedět právě její postavě.

Legíny se samozřejmě vyrábí z mnoha materiálů, v několika délkách a ve velké spoustě vzorů. Což nám přidává další a další možnosti k tvoření outfitů. 

 

Něco málo k materiálům:

Legíny, jak jsem již zmínila, se vyrábí z mnoha druhů materiálů. Kupříkladu  legíny z bavlny, latexu, eco kůže, bambusového vlákna, polyesteru, ale narazíme i na legíny z  luxusnějších materiálů, jako jsou třeba hedvábí či vlna. 

Materiál legín vybíráme podle ročního období, podle zvoleného outfitu a samozřejmě podle toho, jaký materiál je nám příjemný.

 

 A co vzory?

Těch je opravdu nepřeberné množství. Legíny s puntíky, pruhy, geometrickými tvary, legíny s imitací rifloviny, zvířecími vzory, legíny s květinami ale i legíny s celopotiskem, například s pohádkovými motivy. U vzorů legín je však velmi důležité usoudit, které legíny se hodí právě k vaší postavě. Pokud jste štíhlá, tuto otázku příliš řešit nemusíte. Pokud patříte do kategorie spíše silnějších žen, raději se vyvarujte legínám s vodorovnými pruhy a příliš lesklým legínám.  Zbytečně opticky naberete ještě pár kilo.

 

 

 

 Na závěr bych chtěla říct, že každá žena je krásná a každá ze sebe dokáže udělat neskutečnou kočku. Stačí jen oblečením podtrhnout naše kvality a přednosti a pak si jen užívat obdivné pohledy.

Takže ať už máte postavu jako Twiggy nebo spíše Marilyn Monroe,  legíny mohou být skvělým kouskem ve vašem šatníku , stačí jen správně vybrat.

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!