774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Legíny s potiskem

Legíny s potiskem

Každý rok zažíváme rozlučku s létem a třiceti stupňovými teplotami. Je to čas, kdy je dobré myslet na revitalizaci šatníku. Jasnou volbou jsou legíny.  I ženy, které mají rády jednoduchý styl, mají ve svém šatníku minimálně jeden kousek legín s potiskem. A na ty se v tomto článku zaměříme.


Nebojte se nosit legíny s potiskem. Legíny jsou k dostání snad ve všech možných provedeních. Vybrat si tak můžete jak barevné, tak s potiskem. Pokud se rozhodnete pro nějaké barevné nebo potištěné legíny bude dobré je kombinovat s jednoduchým jednobarevným vrškem.  Když legíny s potiskem dobře kombinujete, nemusíte se bát toho, že byste vypadala jako veselé velikonoční vajíčko.

A jaké potisky na legínách frčí?

Každé období má svůj výstřelek, co se potisku týče.  Potisk se udrží v oblibě, nebo se z něj stane retro záležitost.  A jaké potisky na legínách jsou v kurzu? Velice oblíbeným potiskem legín se stal vzor aztécký. To je ten s mnoha vodorovnými linkami a plno trojúhelníky. 

Legíny s potiskem kytiček jsou snad nejoblíbenější. Nejen že Vás zženští, ale budete vypadat velice svěže.

Potisk batiky na legínách snad není ani potřeba zmiňovat. Tento vzor je na legínách už hodně dlouho oblíbenou volbou. Konečný outfit se dá ladit do nezávislé hippie módy, anebo do všední klasiky.

U zvířecího potisku legín převažují gepardí fleky. Setkáváme se ale také s potiskem žirafy, zebry, nebo pavího peří.

 

Ženy, které mají rády klasické jeansy, ale zároveň jsou pro ně pohodlné legíny, sahají po napodobenině. To jsou legíny s potiskem jenansů.  Legín s potiskem, který něco napodobuje je více. Například legíny s potiskem krajky, výšivky, nebo legíny s potiskem, co vyvolává dojem tetování.

V poslední době jsou hodně oblíbené potiskové vzory s námětem filmů, potisk panoramy, potisk 3D a legíny s potiskem vesmíru.

No, a pokud se Vám v zimě po legínách s potiskem zasteskne, můžete se obrátit Na zateplené legíny, u kterých převažuje norský zimní potisk. A navíc, pokud máte nějaké to kilo nahoru, legíny s potiskem krásně zeštíhlují.

A co vy? už máte vybraný svůj oblíbený potisk na legínách?

 

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!