774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Na plese za hvězdu? S námi zazáříte

Na plese za hvězdu? S námi zazáříte

Na plese za hvězdu? S námi zazáříte

Dnes vás seznámíme se zaručenými tipy, jakými oslníte svým účesem na každém plese, párty či firemním večírku. Každá chceme být přeci na chvíli princeznou.


Vzhledem k vysokému datu v kalendáři se společně s podzimem a zimou nezadržitelně blíží nejrůznější akce v podobě plesů ať už klasických, nebo absolventských, firemní večírky a s nimi také touha se vyloupnout z každodenní rutiny kancelářských kostýmků popřípadě nejrůznějších podob současné módy a stát se na jeden večer oslnivě krásnou. Vedle volby těch nejdokonalejších šatů s k nim pasujícím bot při své přípravě nezapomínejte ani na své nehty (Mimochodem pro ty, kterým to uniklo, tzv. gelovkám dávno odzvonilo a aktuálně frčí přirozené upravené nehty do tvaru ruské mandle.) a hlavně úpravu vlasů.

Největší hity letošního roku jsou tak jednoduché, že nikdy předtím to ženy jednodušší snad ani neměly. Faktem je, že oproti mužům musíme stále pro svůj look udělat něco víc než jen vetřít do vlasů trošku gelu a potrápit je lakem na vlasy, ale to už se nejspíš nikdy nezmění, tak se s tím nejspíš budeme muset smířit.


Nicméně zpátky k nám – hvězdám večera!

 

Naprosto nejvíc in účes letošního roku? Tradá, nic jiného než DRDOL!

 

Drdoly nikdy nedostaly více podob, než v roce 2015 a to hraje v náš prospěch. Aktuálně nejoblíbenějším stylem nošení drdolu je nosit vlasy opravdu vysoko vyčesané v mnoha případech až na temeni hlavy. Pokud už jste někde tuto podobu drdůlku viděly a jen smutně kroutíte hlavou, jako že tohle z toho co vám roste na hlavě v životě tak krásný drdol nevyčešete, nezoufejte. Aktuálně jsou v nabídce vlasových komponentů i tzv.: příčesy, které jsou ovšem od vašich vlasů naprosto (a to naprosto myslíme zcela vážně) k nerozeznání! Přesvědčte se sami např. zde: Příčesek drdol k nasazení

V jednoduchosti je krása, a proto tento styl účesu volte k propracovanějším šatům a kostýmkům, popřípadě k velmi výrazným barvám. Účes takto váš outfit doplní, ale nepřebije.

 

Dalším naprosto jednoduchým, ale něžně krásným způsobem jak upravit své vlasy jsou jak jinak: VLNY

 

Malé, velké, prstýnkové, splývavé. Blonďaté, černé, kučeravé - vlny prostě vládly světem vždy a bude to tak i nadále. Pokud své vlasy přirozeně kudrnaté není nic jednoduššího než je párem sponek připnout po stranách hlavy či sepnout některou z moderních spon, v barvě šperků a nechat vyniknout jejich přirozenou krásu. Pro ty, které mají vlasy buďto rovné, nebo jen lehce zvlněné je snadná pomoc. Vlasy se dají natočit kulmou, žehličkou či natáčkami, natupírovat a zalakovat tak, aby držely nadýchaný tvar a sepnout vlásenkami na jednu stranu hlavy, aby vám jedno rameno zůstalo odhalené a přes druhé se hnala záplava loken.

Náš tip pro ozvláštnění účesu: Mezi obyčejné vlásenky přidat pár Ozdobných vlásenek s perlou

Tento účes naopak spíše vynikne u šatů s jednoduchým střihem bez velkých aplikací, avšak naprosto jakékoli barvy.

 

 

Takže kdyby se náhodou stalo, že před vámi plánovaným večírkem začnete zmatkovat co dělat s vlasy, pročtěte si v klidu náš manuál a můžete si být stoprocentně jistá, že nešlápnete vedle.

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!