774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Plameňáci vládnou v módním světě!

Plameňáci vládnou v módním světě!

Plameňáci vládnou v módním světě!

Rok 2017 a rok následující se nám rozhodně nevyhne jeden velký trend, který je nyní velice aktuální. Jedná se o plameňáky, kteří nám ve velké míře začali zasahovat do módního světa a to i známými slavnými návrháři! Pojďte se podívat, kde všude v módním světě můžeme plameňáky spatřit.


Už jsme určitě všichni zpozorovali, že plameňáčí vzor kolem nás krouží dost blízko, objevuje se na hodně věcech a dá se říct, že ovládl trh! Na vzory s plameňáky se připoutalo nemalé množství lidí, kterým se tento TREND líbí a kteří ho podporují.

 

Plameňáky můžeme najít úplně všude. Na luxusních šatech, tričkách, čepicích či v podobě papučí. Také se v roce 2017 prosadilo nafukovací lehátko ve tvaru plameňáka a nebo neonové lampičky. Toto plameňákové šílenství bude stoprocentně pokračovat ještě několik měsíců. 

 

Pokud zabrousíme lehce do historie, plameňáky se hodně proslavil američan Don Featherstone, který vymyslel a navrhnul nový zahradní doplněk - sytě růžového plameňáka. Do tohoto doplňku se většina lidí v americe zamilovala a začali si dávat na své zahrady tyto malé dekorační plameňáky. V té době bylo pravidlo, co je kýčovité, to je stylové.

 

O plameňáky nebyl potom nějaký čas tak velký zájem, nicméně v posledních dvou letecvh zase vzbudil poprak! Jak jsme řekla již na začátku, s motivy návrhů přišly známí návrháří a taky byli první, kteří do módního světa vnesly tento vzor plameňáků. Jednalo se o návrháře jako Valentino, nebo Miu Miu.

 

Komu plameňáci nestačí jako vzor na oblečení, může zabrousit i do dalších odvětví. Plameňáky si můžete zakoupit i na spousty věcech do domácího dekoru. Najdete je například na nádobí, ubrusích, povlečení nebo kobercích.

 

DÁMSKÁ MÓDA

MÓDNÍ DOPLŇKY

ZDRAVÍ, KRÁSA

BYTOVÉ DOPLŇKY

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NENECHTE SI UJÍT!


Ověřeno našimi zákazníky

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Nádherné kousky oblečení hlavně kardigany zase brzy nakoupím!! Moc děkuji

IRENA, 07. 04. 2018

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZU, 30.03. 2018

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 10. 02. 2018

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 01. 02. 2018

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!