774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Plavky

Plavky

Plavky

Už v prodejnách míjíte letní plavky? Ano, je to tak, prodejny už mají doslova přeplněno letními plavkami a začíná sezóna nákupu, tak rychle pro ty své…


Pořád nevíte, jaké plavky tohle léto pořídit? Zkusím se o pár aktuálních trendech dneska zmínit. Asi jste zaregistrovali, že se hodně začaly prodávat plavky jednodílné. Tím také můžeme začít.

 

Jednodílné plavky se začaly hodně nosit od minulého léta. Zvýšil se počet žen, které jednodílné plavky v létě normálně nosili. Tyto plavky mají výhodu v tom, že zakryjí naše problematické partie, které nerady ukazujeme, takže například bříško.

 

Tím se dostávám k tomu, že existují stahující plavky, stejně tak, jako je stahující prádlo. Můžete plavkami stáhnout bříško, pozvednout prsa nebo zpevnit zadek. Tato volba plavek na léto je nejlepší pro plnější postavy, nicméně opálení bude o něco nižší, než kdybyste měli plavky dvoudílné.

 

A jaké střihy a vzory jednodílných plavek? To je zcela na vás. Nicméně pokud byste chtěli plavky vybrat podle postavy, tak pro plnější tvary se doporučují například silnější ramínka, než tenké. Je možné mít i zavazování za krkem, nebo plavky zcela bez ramínek. Pro štíhlé dámy je výběr plavek zcela ve vaší režii. Pořídíte plavky s různým šněrováním, ozdobami a různých střihů.

 

 

Nicméně se u jakýchkoliv plavek u plnější postavy vyvarujte zavazovacím šňůrkám.

 

 

Dvoudílných plavek je v prodejnách také nepřeberné množství, až máme občas dilema, které koupit. Nejhorší je, že vám sedí několik párů a vy nevíte, které si vzít. Na výběr je toho několik. Aktuálně se nejvíce prodávají jednoduché plavky, které mají způsob zavazování jako šněrování. Myšleno tak, že zapnete například plavky poté, co si jednou obtočíte pas. Plavky jsou zároveň jednoduché a také vypadají velmi dobře.

 

Takže vyběhněte do obchodu a vyberte si plavky pro sebe.

 

 

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!