774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Stále mnoho z nás uvažuje o prodloužení vlasů a neví..

Metody prodlužování vlasů jsou různé a liší se podle toho, zda jsou vlasy prodlužované za tepla či za studena a jak prodlužování vašim pravým vlasům škodím.

U dnes používaných moderních metod je však takové poškození minimální. Před prodloužením je důležité vybrat si ten správný typ vlasů nebo metodu.

 


Můžete si k prodlužování vybrat pravé nebo umělé vlasy, v případě, že se rozhodnete pro ty pravé, jsou na výběr tři základní druhy: asijské vlasy nebo-li Evropské typu, Indické vlasy a Evropské vlasy, ty jsou nejkvalitnější a v evropských salonech také nejčastěji používané.

Jednou z nejčastěji používaných a nejoblíbenějších metod je prodlužování vlasů keratinem.

Při prodlužování vlasů tímto způsobem se rozehřeje keratinová hmota speciálním aplikátorem na přibližně 150°C a poté se rozpuštěným keratinem přilepí nový pramínek vlasů k vašim vlastním a před ztvrdnutím se spoj upraví do tvaru válečku.

Spoje nejsou po prodlužování vlasů téměř vůbec vidět, protože jsou nejmenší a nejtenčí ze všech metod. Důležité u této metody je vybrat správný keratin, levnější druhy mohou obsahovat různá lepidla, která mohou vaše vlasy poškodit, proto na keratinu radši nešetřete.

 

Další metoda prodlužování vlasů se nazývá „micro ring“. Jde o metodu, při které se nepoužívají žádné chemikálie ani teplo, technika prodlužování vlasů „micro ring“ je pouze na bázi sevření malého kroužku kolem pramínku vašich vlasů a jeho opětovném otevření při posunutí pramínku.

Tento způsob prodlužování vlasů je k vašim vlasům naprosto šetrný.

 

Nejmodernější a nejšetrnější metoda prodlužování vlasů se nazývá „clip-in“. Vlasy jsou rozděleny do různě širokých pramenů opatřených speciálními sponkami se silikonovými pásky, vlasy se tedy dají kdykoliv podle potřeby připevnit nebo sundat.

Po troše cviku vám aplikace vlasů zabere jen pár minut. Díky tomu, že vlasy se na noc sundávají, nemusíte je mýt tak často, protože se přes noc nemastí pokožkou vaší hlavy. Vlasy můžete také natáčet nebo žehlit a pokud byste si přála trochu změnit jejich odstín, dají se obarvit, ale přeliv je daleko šetrnější.

V příštím článku  o prodlužování vlasů se podíváme na další metodu a tou je Tapex.

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!