774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Stahovací prádlo

Stahovací prádlo

Stahovací prádlo

Jaké stahovací prádlo si vybrat?

Která žena by nechtěla mít krásnou a přitažlivou postavu? Bohužel ne všem byly naděleny ladné boky, pevná stehna nebo štíhlý pas.

Ale existuje mnoho „zlepšováků“, které nám mohou pomoci docílit právě takové postavy. Jednou prioritou je stahovací prádlo.


Stahovací prádlo má za úkol postavu vytvarovat, zpevnit a vyhladit faldíky. Nejčastěji se stahovací prádlo nosí pod oblečení, které obepíná tělo, například úzkou sukni, večerní šaty či přiléhavou halenku. Prádlo je většinou tělové barvy, ale může být i černé nebo bílé. Je diskrétní a velice dobře se nosí.

Foto: Stahovací prádlo Premium Slim

Žena, která se rozhodne stahovací prádlo nosit, má na výběr ze spousty možností. Mohou to být stahovací body s nohavičkami nebo bez, které vás zeštíhlí a zároveň vám nadzvednou prsa, obdobné stahovací šaty, či pásy na boky a pas, které stáhnou a vyhladí ty nevzhledné faldíky na bocích a zádech.

Stahovací prádlo pouze na oblast zadečku a stehen nabízí různé varianty stahovacích kalhotek, s nízkým či vysokým pasem, s nohavičkami nebo bez nich, až po stahovací kraťasy krásně obepínající břicho, zadeček i stehna.

 

Prádlo nesmí být příliš velké, jinak by nemělo žádný stahovací účinek. Prádlo vás musí pevně obepínat, zároveň vás ale nesmí táhnout do neúnosné míry a lemy by se vám neměly nepohodlně zařezávat do kůže.

 

Po obléknutí stahovacího prádla okamžitě uvidíte rozdíl, který si můžete i změřit. Stahovací prádlo je skvělým pomocníkem k dosažení vaší vytoužené postavy!

 

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!