774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Tmavé rtěnky a jak je nosit?

Tmavé rtěnky a jak je nosit?

Tmavé rtěnky jsou pro někoho hodně nezvyklé a některé ženy nemají odvahu nosit něco ulítlejšího a extravagantního. Nebojte, každé z nás nějaký ten tmavý odstín sluší, jen musíte vybrat, který je ten vhodný.


Je samozřejmostí, že každá z nás má doma nějakou rudou červenou rtěnku. Řekla bych, že tato barva je základem a tvůrcem rtěnek. Červené rtěnky se nosily odjakživa. Červenými rtěnkami se začínalo a z nich začaly vznikat barvy a odstíny jiné. Dneska se ale zkusme podívat na barvy trošku jiné, trochu více výraznější a extravagantnější.

 

Pokud si budete chtít vyzkoušet jedny z nejvýraznějších a do oči bijících barev rtěnek, určitě se připravte na to, že na vás budiou lidé docela nevěřícně koukat. S tmavými rty vycházejí většinou ty nejodvážnější. Mám na mysli barvy fialová, zelená, černá, zlatá nebo třeba modrá. Tyto všechny barvy rtěnek jsou v poslední době docela velkým hitem, ale málo lidí na ně má odvahu.

 

  1. Základem dobrého a správného výběru rtěnky je odstín pleti!

Zaměřte se na svoji pleť a zjistěte, které odstíny vám sedí. Pro světlejší tipy doporučuji zvolit rtěnku s růžovým podtónem. Takže to můžou být například rtěnky do růžových barev, švěstkové odstíny a takovéto odstíny do fialové barvy.

 

Světlým tipům pleti sluší také odstíny korálových a výrazných barev rtěnek. Například červená rtěnka u bílé/světlé pleti je absolutně úžasná. Doporučuji volit rtěnky do bordo/vínových barev.

Pro snědší tipy pleti doporučuji zase tmavé odstíny rtěnek. Rtěnky například vínové, oranžové a nebo barvy lehce do hněda. Samozřejmě barvy fialové sluší všem tipům pleti.

 

2. PRECIZNOST

 

Důležitá v nanášení rtěnky je preciznost! Je potřeba, aby rtěnka byla dokonale nanesena na vašich rtech a nikde jste nepřesáhla. Doporučuji nejprve orámovat rty vhodnout barvou konturovací tužky a potom nanášet rtěnku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DÁMSKÁ MÓDA

MÓDNÍ DOPLŇKY

ZDRAVÍ, KRÁSA

BYTOVÉ DOPLŇKY

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NENECHTE SI UJÍT!


Ověřeno našimi zákazníky

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Nádherné kousky oblečení hlavně kardigany zase brzy nakoupím!! Moc děkuji

IRENA, 07. 04. 2018

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZU, 30.03. 2018

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 10. 02. 2018

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 01. 02. 2018

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!