774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Už máte své sluneční brýle ?

Už máte své sluneční brýle ?

Už jste si pořídili nějaké oblíbené sluneční brýle? Obchody novými kousky už jen září a vybízí ke koupi, tak naběhněte pro ty své a vyberte si ze široké škály slunečních brýlí. Co se ale letos nosí? To vám zkusím vylíčit teď.


Každý to máme stejně. Vždycky jsou jen jedny. Jedny sluneční brýle, které máme jednu sezónu oblíbené a které nosíme víc než často. Málokdy se donutíme vzít si jiné brýle, protože pokud se něco stane vaším favoritem, pak je těžké zvykat si na něco jiného.

 

Co ale letošní léto bude hitem?

 

  1. Rozhodně, jako několik let, zůstávají hitem pilotky. Ty se snad nikdy nepřestanou prodávat, každý rok přijdou o něco hezčí, s jinými skly nebo v jiných barvách, ale tvar, ten nikdy nezklame. Tento typ brýlí sluší hodně ženám a seženete je v každé prodejně. Záleží na vás, do jakých barev půjdete. Samozřejmě se k tomu vážou i skla, která se začala hodně nosit letos zrcadlová.

 

  1. Co bych dále chtěla zmínit, jsou brýle, které oplývají různými tvary obručí. Je těžké tento typ popisovat. Každopádně zase vítězí zrcadlové, tyto skla jsou u těchto brýlí dominantou. Obruče většinou zlaté nebo stříbrné, každopádně tohle podmínkou není. Různé zvláštní asymetrické tvary, hlavně lehoučké a jakoby „z drátků“.

 

  1. Abychom nezůstávali jen u nás, žen, tak teď nějaký unisex kousek. Klasické brýle, v různých barvách, ale v jednom tvaru. Tyto brýle nenazve nikdo jinak než „wayfarer“. Typický typ brýlí, který můžou nosit jak ženy, tak muži. Že byste si s partnerem vzájemně vyměnili brýle?

 

  1. Další jsou brýle „lenonky“. Možná je některá z vás zná z dřívějších let, kdy to nosili naše maminky. Tyto brýle se k nám po delší době zase vrátili, nicméně lidé se je bojí nosit. Takovéto brýle jsou skvělé na festival. Jsou na klasiku černé a kulaté. Žádné ozdoby na nich nehledejte.

 

Tak co, našli jste se v nějaké typu slunečních brýlí na tento rok? Já myslím, že i z tak malého počtu variant si všichni vyberete, jelikož brýle jsou všechny od sebe dost rozdílné. Takže pokud ještě letos žádné nemáte, běžte se po nějakých kouknout, anebo pokud nemáte nápad na dárek pro svoji kamarádku nebo maminku, tak tohle určitě potěší, například formou poukázky, kdy si brýle dotyčná vybere už sama podle sebe.

 

brýle

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!