774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Už víte, jaké šaty na jaro?

Už víte, jaké šaty na jaro?

Milovnice šatů rychle sem! Už se nám opět objevilo sluníčko na obloze a nás láká vytáhnout šaty, sukně a nějaké lehčí bundičky a kabáty už chceme konečně zavřít do skříně a pár měsíců je obcházet obloukem. Co je možné zvolit za šaty, se dozvíte v dnešním článku.


Jarní šaty, které na tohle období zvolit, by měly být ucházející k tomuto počasí. Materiálově bych šaty zařadila ještě možná k něčemu teplejšímu, takže nějaký slabší svetrový materiál by v tuto chvíli nebyl od věci. Šaty můžou být i bavlněné, což je na tělo nejpříjemnější.  Délku šatů je vhodné zvolit pro tohle období asi zhruba ke kolenům. Přece jenom to sluníčko zatím tolik nehřeje, jako v červnových měsících, takže mini šaty by asi nebyly úplně vhodné.

 

Co se délky rukávů u šatů týče, pak jsou asi nejlepší nějaké ¾ rukávy, které jsou ale občas těžké k sehnání, protože obchod je zásobený buď šaty s dlouhými rukávy, a nebo šaty na ramínka. Nicméně pokud už bude teplejší den, šaty na ramínka a jakákoliv bundička k tomu je skvělá kombinace. Zahalí vám to holá ramena.

 

A které typy šatů by byly vhodné na jarní nošení? Například, jak již bylo zmíněno, šaty ze svetrového materiálu. Přímo na tělo, dlouhý rukáv a lehké zahřátí. To všechno je nejlepší právě na jarní dny, nicméně i na podzim a v zimě je možné si takové šaty vzít. Dalším typem šatů, které se v poslední době nosí hodně často a jsou aktuálně velkým trendem, jsou šaty košilového stylu. Ať už kostkované, jednobarevné nebo džínové, všechny jsou trendy, takže je jen na vás, které se vám budou líbit. Určitě je zde nutno zmínit, že se dají aktuálně nosit i business šaty, které by svojí délkou měly odpovídat zhruba na kolena, takže na jaro ideální, i když nemáte zrovna kancelářskou práci nebo práci s lidmi.

 

Co se doplňků týče, tím jsou myšleny bundičky nebo silonky, tak tady je na vás, co chcete zvolit. Silonky každopádně, nicméně hitem jsou aktuálně síťované, takže pokud na to máte odvahu, vyzkoušejte. Ač se vám to po přečtení nemusí zdát, na postavě to vypadá opravdu dobře.Pod šaty je možné si vzít i tenké bavlněné legíny, a nebo silonky v různých barvách. Bundičky na jaře se hlavně nosí kožené. Kožená bunda se kousek, který se nosí ke všemu, takže ta vám v šatníku určitě nebude chybět.

 

Tenké materiály šatů bych v tomhle období vynechala, pokud nechcete skončit v posteli s čajem. Takže mrkněte do skříně, je čas vytáhnout ven jarní šatičky!

 

Košilové šaty  šedé šaty

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!