774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Úzké sukně? Už žádný problém!

Úzké sukně? Už žádný problém!

Úzké sukně? Už žádný problém!

Stydíte se nosit úzké a upnuté sukně nebo šaty? Necítíte se v tom dobře, protože vám připadá, že jde vidět přes toto oblečení každý nedostatek? Pak se zkuste zaměřit na stahovací prádlo.


Stahovací prádlo je pomocník pro všechny ženy. Pro ženy nespokojené se svojí postavou i pro ženy, které chtějí například jen zpevnit bříško pod nějaké oblečení. Typů stahovacího prádla je několik. Můžete se zaměřit na jakoukoliv problematickou partii svého těla, kterou můžete skrýt pod kvalitním stahovacím prádlem.

 

Takže pokud vám doma ve skříni leží ta krásná sukně, kterou jste si koupila před několika měsíci a pořád jste se neodvážila si ji obléct, přišel čas a řešení, proč si sukni vzít, protože stahovací prádlo je zázrak.

 

Pod upnutou sukni zkuste například stahovací punčochy. Stáhnou vám bříško, celé boky i zadeček a všechny tyto partie vám tyto punčochy z řad stahovacího prádla pěkně vytvarují. Pak si na ně stačí obléct zvolenou sukni a všechny nedostatky, při kterých jste se cítila špatně, budou pryč a hezky skryté. Nikdo ani nebude tušit, že vaše punčochy jsou stahovací. Druhou podobnou variantou jsou stahovací bermudy, při kterých můžete mít v létě holé nohy.

 

Dalším typem stahovacího prádla je stahovací/zeštíhlující pás. Stahuje o něco více než punčochy nebo bermudy. Zakrývá celé bříško a můžete si jej pořídit v jakékoliv barevné variantě. Pás se zapíná na háčky, jako u podprsenky, takže nemusíte mít strach, že by stahovací pás jakkoli povolil. Stahovací pás se doporučuje nosit pod různá trička, halenky nebo šaty.

 

Co by stálo ještě za zmínku ze stahovacího prádla je stahovací podprsenka. Podprsenka hezky vytvaruje a zvedne prsa, která následně vypadají plnější a pevnější, což se v mnoha případech může hodit. Například do šatů, které mají větší výstřih, a vy nemáte správnou podprsenku, která by se hodila. Navíc stahovací podprsenka by měla i vyrovnat páteř, což je ze zdravotního hlediska jen správně, takže vám podprsenka nemůže nijak poškodit záda a ze stahovacího prádla se doporučuje nosit.

 

Takže už se nebojte nosit přiléhavé oblečení. Pořiďte si nějaký univerzální kousek ze stahovacího prádla a můžete nosit své oblíbené oblečení.

 

stahovací prádlo

 

spodní prádlo

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!