774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Všude jen lesk - rozjasnění pleti

Všude jen lesk - rozjasnění pleti

Všude jen lesk - rozjasnění pleti

Už jste zaregistrovali okolo sebe třpytící se tváře? Já myslím, že ano, takže si o tom dnes řekneme více…


Už pár týdnů je hitem nosit na obličeji hodně, ale opravdu hodně lesku. Jinak řečeno – rozjasnění pleti. V drogeriích okolo toho chodíte, každá druhá žena to používá, v každé paletce stínů to nechybí. Je to rozjasňovač, který kouzlí ženám na obličeji zázraky.

 

Je to sice poněkud zvláštní, co dokáže jeden samotný lesklý stín, ale na obličeji to udělá opravdu hodně.

 

Rozjasňovače seženete, jak jsem již zmínila, všude v drogerii. Dříve to byl poněkud oříšek ho sehnat, když ještě nebyl mezi lidmi tolik známý a používaný, nicméně teďka to nabízí každá značka, jelikož se stal top produktem z dekorativní kosmetiky.

 

Jak a kde rozjasnit pleť?

 

  1. Lícní kosti

Část obličeje, která je vždy a nejčastěji rozjasňována. Pokud používáte konturovací pudr pod lícní kosti, pak rozjasňovač je to, co líčení dodá třešničku na dortu. Stačí opravdu trošku nanést na lícní kosti. Rozjasňovač můžete nanášet na make-up, pudr nebo i na obličej bez make-upu. Lícní kosti rozjasněním vytáhnete dopředu jako vaši přednost na obličeji.

 

  1. Oblast pod a nad obočím

Další částí obličeje, která by se měla rozjasnit, je oblast pod obočím i nad obočím. Pokud si malujete obočí tužkou, pak rozjasněním dopomůžete jeho zvýraznění.

 

  1. Vnitřní koutek oka

Vnitřní koutek oka je na rozjasnění taky dobré místo, jak oživit a osvěžit váš obličej.  Stačí do koutků nanést trochu vašeho lesklého stínu nebo klidně i stínu bílého a uvidíte, co to udělá s vaším obličejem za zázraky.

 

  1. Špička nosu

Že je to zajímavé? Ano, to je, ale zaručený způsob jak dosáhnout energického a zdravého vzhledu v obličeji. Nerozjasňujete pouze samotnou špičku nosu, nýbrž táhlým pohybem od oblasti mezi obočím táhnete lesk dolů až na špičku.

 

 

 

Vy, kteří doma nemáte rozjasňovač, ho můžete nahradit i jinými produkty. Rozjasňovač je, dá se říct, pouze marketingový produkt. Rozjasňovačem tudíž je - obecně řečeno - jakýkoliv světlý stín se třpytem i bez třpytu. Takže pokud doma máte jednu paletku, která obsahuje například bílou nebo stříbrnou/zlatou barvu, tak použijte tohle.

 

Rozjasňovače se prodávají v tužkách nebo tyčinkách s krémovým produktem. Je na vás, co použijete, co si s vaší pletí sedne a čemu dáváte v aplikaci přednost.

 

Všechny tyto varianty rozjasnění obličeje jsou doporučovány k tomu, pokud chcete dosáhnout zdravého a svěžího vzhledu. Rozjasnění k tomuto kroku pomáhá a výsledky vám mohu zaručit. Nebojte se rozjasnit všechny části obličeje – zkoušejte a experimentujte.

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!