774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Základ života ženy - upravené nehty

Základ života ženy - upravené nehty

Krásné a upravené nehty by měly mít všechny ženy bez ohledu na jejich pracovní pozici. Nehty jsou v žebříčku věcí, kterých si ostatní lidé všimnou mezi prvními, proto nechceme, abychom kazili dojem už při první fázi. Pojďme se společně podívat na rady a tipy, jak si nehty udržet krásné a zdravé.


 

Mít upravené, čisté a hladké nehty je základ a řekla bych, že i "poselství" v životě ženy. Upravené nehty totiž, jak prokázaly statistiky, jsou v žebříčku věcí, kterých si člověk na tom druhém všimte v první řadě. Začíná to celkovým dojmem a vzhledem, očima a poté jsou na řadě nehty, a to nejen u žen, ale i u mužů. Pokud má muž dlouhé nehty, také to na vás nepůsobí nejlépe.

 

Nehty můžete nosit v "přírodním" stavu - jestliže Vám třeba zaměstnání neumožňuje mít nalakované nebo gelové nehty. Nebo pokud zkrátka jste pro variantu přírodních nehtů -  je to přirozené, nehty pěkné upravené, zapilované a maximálně s průhledným lakem.

 

Nicméně mnoho žen nosí nehty barevné. V poslední době se hodně prosadily laky na nehty v tělových a jiných světlých barvách. Je to hlavně usnadňujicí v tom, že k těmto barvách je možné si obléci cokoliv. Řekněme si upřímně, že nosit červené nehty a mít růžový svetr není úplně ideální kombinace, nýbrž přímo do očí bijící.

 

 

"Trhákem" v dnešní době jsou teď nehty gelové. Gelové nehty mají mnoho výhod:

  1. ušetříte čas
  2. nehty dlouhou dobu upravené - neustále nemusíte lakovat
  3. nehty zpevněné a odolné vůči nárazům
  4. co si vymyslíte, to na nehtech můžete mít

 

Výhod nošení gelových nehtů by se našlo ještě spoustu, nicméně podle dotázáných uživatelek gelových  nehtů se nejčastěji opakovaly tyto věty. Šetření času je každopádně na prvním místě. Měsíc se o své nehty nemusíte vůbec starat, máte je stále pěkné, upravené. Nicméně po měsíci je třeba jít na doplnění, jelikož odrůsty nehtů by pro vás poté mohly být nebezpečné - nehty mohou již bolet a u malého zahážení si můžete strhnout i nehet svlůj. Doplnění nehtů není tak finančně náročnou věcí.

 

Gelové nehty jsou častokrát výhodou takovou, že jsou velice odolné vůči nárazům a loupání. Jak jsem již zmínila, nehty po několik týdnů vydrží sále ve stejném tvaru, nelámou se a lak se neodlupuje.

 

Poslední výhodou mi bylo odpovídání, že jaké nehty si ženy vymyslí, to na nich mají, protože občas je těžké si doma nakreslit například kytičky nebo vločku. Pokud máte šikovnou nehtařku, kterou nehty baví a tato práce ji naplňuje, pak si s vámi vyhraje a vymyslí  neuvěřitelné věci. :-)

 

DÁMSKÁ MÓDA

MÓDNÍ DOPLŇKY

ZDRAVÍ, KRÁSA

BYTOVÉ DOPLŇKY

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NENECHTE SI UJÍT!


Ověřeno našimi zákazníky

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Nádherné kousky oblečení hlavně kardigany zase brzy nakoupím!! Moc děkuji

IRENA, 07. 04. 2018

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZU, 30.03. 2018

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 10. 02. 2018

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 01. 02. 2018

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!