774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Zdravá pleť v létě

Zdravá pleť v létě

Máte v létě problém s pletí? Je suchá, dehydratovaná a vůbec ji v létě není dobře? Možná jste předtím podcenila péči, pokud se vám to stávalo a tak zkusíme dát pár tipů, jak si pleť udržet krásnou i v horkých dnech.


Rozhodně není jednoduché starat se o pleť v létě. Vyžaduje to opravdu velkou péči a hlavně hydrataci. Nicméně neměl by se přehánět ani make-up, jelikož se nám v horku pleť potí, rozšiřují se horkem póry a do nich se dostává veškerý make-up, což způsobuje černé tečky. Našli jste se v tom? Přesně proto se tohle s vaší pletí děje. Jak slunce, tak horká koupel bez odlíčení.

 

 1. Méně líčení

 

 • Zkuste v létě omezit vrstvu make-upu. V zimě to tolik při mrazu nevadí, pleť tím chráníte, nicméně v létě je pleť citlivější a jak už bylo řečeno, rozšiřují se póry, tudíž by vám na pleti mohli vznikat nečistoty.
 • Místo make-upu zkuste bb krém. Je to odlehčená verze klasického krycího make-upu. Pleť to tolik nezatíží a zároveň to působí jako krém.
 • Když nemusíte, neličte se. Pokud víte, že budete jen doma, jdete na procházku s pejskem nebo máte práci na zahradě, líčit se nemusíte. Je to zbytečné a pleť si alespoň odpočine.

 

 1. Opalovací krém

 

 • Rozhodně používejte na pleť opalovací krém. Můžete buď jako bázi pod make-up, nebo jen tak samotný anebo existují opalovací přípravky na pleť, které jsou zabarvené, což je asi nejlepší volba.

 

 1. Hydratace

 

 • V případě slunných dnů je pleť dost vysušená a tak potřebuje hydratovat. Hydratovaná pleť je pružnější a vláčnější a lépe snáší okolní vlivy. Nejvíce nutná hydratace je při dovolených u moře, kde se k vysušování přidává ještě mořská sůl.
 • Na hydrataci pleti existují různé krémy. Doporučuji pořídit zase nějaký s ochranným faktorem, pokud make-up nenosíte. Nebojte se zajít i do lékárny, kde vám přesně poradí a doporučí krém přímo pro vaší pleť.

 

 1. Nečistoty

 

 • Rozhodně má na pleť vliv i okolí a to svými nečistotami. Ať už je to prach, různé nečistoty venku apod. Na všechno pleť reaguje.
 • Rozhodně se vyvarujte dotýkání se pleti při práci nebo uklízení. Na ruce se chystají různé bakterie, které by do styku s citlivou pletí neměly přijít.

 

Pokud se alespoň trochu budete těchto zásad držet, garantuji vám, že vaše pleť přežije léto s úplným klidem, nebude poničená, ale po létě budete jako po dvouměsíční dovolené. Rozhodně nezanedbávejte v horkých dnech opalovací krém na pleti, ochráníte ji před spálením a tím se vyvarujete vysušení. Také přísun nečistot na svojí pleť není dobrý, takže po každé činnosti utíkejte k umyvadlu a umyjte si ruce.

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!