774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Zdravá pleť v létě

Zdravá pleť v létě

Máte v létě problém s pletí? Je suchá, dehydratovaná a vůbec ji v létě není dobře? Možná jste předtím podcenila péči, pokud se vám to stávalo a tak zkusíme dát pár tipů, jak si pleť udržet krásnou i v horkých dnech.


Rozhodně není jednoduché starat se o pleť v létě. Vyžaduje to opravdu velkou péči a hlavně hydrataci. Nicméně neměl by se přehánět ani make-up, jelikož se nám v horku pleť potí, rozšiřují se horkem póry a do nich se dostává veškerý make-up, což způsobuje černé tečky. Našli jste se v tom? Přesně proto se tohle s vaší pletí děje. Jak slunce, tak horká koupel bez odlíčení.

 

 1. Méně líčení

 

 • Zkuste v létě omezit vrstvu make-upu. V zimě to tolik při mrazu nevadí, pleť tím chráníte, nicméně v létě je pleť citlivější a jak už bylo řečeno, rozšiřují se póry, tudíž by vám na pleti mohli vznikat nečistoty.
 • Místo make-upu zkuste bb krém. Je to odlehčená verze klasického krycího make-upu. Pleť to tolik nezatíží a zároveň to působí jako krém.
 • Když nemusíte, neličte se. Pokud víte, že budete jen doma, jdete na procházku s pejskem nebo máte práci na zahradě, líčit se nemusíte. Je to zbytečné a pleť si alespoň odpočine.

 

 1. Opalovací krém

 

 • Rozhodně používejte na pleť opalovací krém. Můžete buď jako bázi pod make-up, nebo jen tak samotný anebo existují opalovací přípravky na pleť, které jsou zabarvené, což je asi nejlepší volba.

 

 1. Hydratace

 

 • V případě slunných dnů je pleť dost vysušená a tak potřebuje hydratovat. Hydratovaná pleť je pružnější a vláčnější a lépe snáší okolní vlivy. Nejvíce nutná hydratace je při dovolených u moře, kde se k vysušování přidává ještě mořská sůl.
 • Na hydrataci pleti existují různé krémy. Doporučuji pořídit zase nějaký s ochranným faktorem, pokud make-up nenosíte. Nebojte se zajít i do lékárny, kde vám přesně poradí a doporučí krém přímo pro vaší pleť.

 

 1. Nečistoty

 

 • Rozhodně má na pleť vliv i okolí a to svými nečistotami. Ať už je to prach, různé nečistoty venku apod. Na všechno pleť reaguje.
 • Rozhodně se vyvarujte dotýkání se pleti při práci nebo uklízení. Na ruce se chystají různé bakterie, které by do styku s citlivou pletí neměly přijít.

 

Pokud se alespoň trochu budete těchto zásad držet, garantuji vám, že vaše pleť přežije léto s úplným klidem, nebude poničená, ale po létě budete jako po dvouměsíční dovolené. Rozhodně nezanedbávejte v horkých dnech opalovací krém na pleti, ochráníte ji před spálením a tím se vyvarujete vysušení. Také přísun nečistot na svojí pleť není dobrý, takže po každé činnosti utíkejte k umyvadlu a umyjte si ruce.

DÁMSKÁ MÓDA

MÓDNÍ DOPLŇKY

ZDRAVÍ, KRÁSA

BYTOVÉ DOPLŇKY

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

NENECHTE SI UJÍT!


Ověřeno našimi zákazníky

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Nádherné kousky oblečení hlavně kardigany zase brzy nakoupím!! Moc děkuji

IRENA, 07. 04. 2018

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZU, 30.03. 2018

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 10. 02. 2018

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 01. 02. 2018

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!