774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Zdravé a krásné nehty

Zdravé a krásné nehty

Máte své nehty vysušené a neustále se vám lámou? Dám vám pár rad, jak tohle minimalizovat a nehty alespoň částečně, nebo možná úplně, uzdravit…


zdravé krásné nehty

 

Na začátek si upřímně řekněme, že kvalita nehtů je nejvíce založena na vaší životosprávě. Pokud se špatně stravujete, nejíte nebo nedodržujete pitný režim, pak se to projeví z velké části i na nehtech.

 

 

  1. Krém na ruce a nehty

Vůbec nepoužíváte krém na ruce? Možná byste si měla do kabelky alespoň nějaký malý na cesty a do práce pořídit. Určitě stačí o ruce pečovat klasickým krémem. Krém totiž změkčí kůžičku, která je okolo nehtů často popraskaná, tvrdá a mnohdy naše záděry jsou až krvavé.

 

Je možné koupit krém na ruce a nehty, který má nějaké látky navíc, které výrazněji pečují o nehty.

 

  1. Výživa na nehty

Pokud nehty často lakujete, je dobré pořídit si nějakou péči na celý povrch nehtu, protože po častém lakování mohou nehty být zažloutlé. Na zažloutlé nehty pomůže jen jedno, DÁT JIM PAUZU a týden je nechat přirozeně bezbarvé.

 

Nejlepší je skočit do lékárny a pořídit si výživu na nehty, která obsahuje zinek, který zpevní nehty a zamezí záděrům. Na zpevnění nehtů je dobrý i bezbarvý lak s diamantovým prachem. Mohu zaručit, že nehty budou pevné, budou růst a nebudou se hned lámat, rozhodně je nebudete mít papírové.

 

  1. Doplňky stravy

Pokud vás nebaví se zdlouhavě starat o nehty nebo na to jen nemáte čas, pak existují doplňky stravy, které pořídíte už i v drogerii. Nicméně doporučuji si připlatit a zakoupit kvalitní doplňky stravy, které výrazně pomůžou vašim nehtům. Takovéto doplňky napomáhají i růstu vlasů, nicméně měli byste je brát opravdu pravidelně podle doporučeného denního dávkování po dobu jednoho měsíce nebo po dobrání celého balení.

 

  1. Ochrana nehtů

Chraňte své nehty před vnějšími vlivy, což je například úklid s čisticími prostředky s využitím rukavic. Nehty při namáčení do vody s jakýmkoliv čisticím prostředkem vaše nehty oslabuje a hodně vysušuje, proto se tomu vyvarujte a kupte si rukavice na úklid.

 

  1. Správné pilování

Existuje pár zásad, které je dobré dodržovat, když si pilujete nehty. Rozhodně nepilujte nehty ihned po koupeli, kdy jsou hodně křehké a měkké, připomínající papír. Nehet se může pilníkem polámat.

 

Používejte výhradně jemný pilníček, hrubé a drsné pilníky ihned vyhoďte. Pracovat musíte něžně a jemně a pilujte jedním směrem, ne „sem tam“.

EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!