774 756 661 Výhody s newsletterem

Katalog » Časopis » Zelená káva - zázrak, který stále funguje

Zelená káva - zázrak, který stále funguje

Zelená káva - zázrak, který stále funguje

Určitě jste už někdy slyšeli o zelené kávě. Zelená káva se na trhu objevuje již několik let a její oblíbenost roste. V čem spočívá její tajemství a proč se po ní údajně zázračně hubne? Čtěte dále...


ZELENÁ KÁVA  je v součastnosti nejvyhledávanšjí pomůckou při snaze shodit nějaké to kilo. Testy předních laboratoří i nezávislých pozorovatelů skutečně pozitivní účinky potvrdily. Proto netřeba sáhodlouze diskutovat. Zelená káva při hubnutí funguje - to je čirý fakt.

Zelená káva mletá

Jak se získává a co to vlastně je? 

Zelená káva jsou v podstatě plody kávovníku. Klasická káva jak ji známe je hnědá a to díky pražení při vysoké teplotě. Tímto pražením sice získává jedinečné aroma, nad kterým si blaženě pomlaskávají znalci a kterou do sebe doslova lijí po litrech lidé se závislostí na kofeinu, popřípadě příznivci pocitu "Dát si kávičku." Díky tohoto procesu pražení ovšem káva se stejnou úměrou s jakou získává aroma také ztrácí své přirozené obsahové složky - cenné antioxidanty a hlavní složku podporující hubnutí - kyselinu chlorogenovou, která hraje v hubnutí prim.

 

 Jak "to" chutná?

Zelenou kávu si můžou mnozí z nás chuťově představovat jako klasickou kávu černou. Je potřeba však svoje chuťové buňky nasměrovat spíše na chuť zeleného čaje. Aroma zelené kávy se různí s jejich standardy /zelenou  kávu zakoupíte jak klasickou, tak prémiovou/. Při prvním ochutnání je chuť zelené kávy nevýrazná, s několikerým lokem však naleznete v zelené kávě zalíbení. Je mírně nasládlá a na jazyku doslova cítíte (velice mírně) trpké třísloviny, které vypovídají o čerstvosti kávy. Zelená barva kávy ji jednoduše dodává i "zelenou" chuť. V prvopočátcích doporučujeme dosladit mírně medem, popřípadě zjemnit mlékem - po pár šálcích vám již chuť přijde velice příjemná i bez přidaných dochucovadel. Víme, o čem mluvíme.☺

 

Kdy a jak se zelená káva pije?

Zelenou kávu je dobré pít hlavně cca 10 minut před prvním ranním jídlem. Tak zajistíme její největší efekt. Kávu nepijte na večer. Behem dne je její požívání ideální 10 minut před jídlem.

Návod na přípravu:

  • Do hrníčku dáme 7g-10g kávy ( cca 2-3 čajové lžička)
  • Zalijeme horkou vodou.
  • Ideální čas pro "louhování" je 5-10 minut.
  • Kávová sedlina nabobtná a zůstane na dně hrníčku, tudíž vám v šálku neplave tzv. logr jak jste zvyklí u klasické kávy.
  • Sedněte si a vychutnejte si jedinečnou chuť zelené kávy.

 

Zelená káva obsahuje vyšší procento kofeinu, než káva pražená, proto berte ohled na svůj zdravotní stav. Pro osoby s problémovým tlakem či srdcem doporučujeme množství pouze poloviční a maximálně jednou denně.

 

Hubnutí se zelenou kávou - aktivně i pasivně

Zdravý úbytek váhy díky zelené kávě můžeme sledovat již po dvou měsících denního užívání zelené kávy. Faktem je, že při jakéž takéž zdravé a pravidelné životosprávě pozorujeme sami účinek zelené kávy již po měsíci - ovšem výsledkem je úbytek pouze dvou kil. Jednoduše řečeno: Zelená káva učinně rozkládá tuky a nenechává je usazovat se v těle. Jak dosáhnout lepšího výsledku?

 

Aktivní hubnutí

zelená káva napomáhá zahánět pocit hladu - po jejím vypití jste sytější a stačí vám malá porce jídla. Snadněji se po jídle tráví a při popíjení zelené kávy během dne nemáte pocit hladu, chuť na sladké atp.

Pokud požívání zelené kávy kombinujete se zdravým a pravidelným jídelníčkem, máte napůl vyhráno - účinky se dostaví až o polovinu rychleji.

Jste li ochotní do svého programu zařadit ještě pohybovou aktivitu /byť minimální/ - máte vyhráno na celé čáře! Půlhodinová procházka rychlejší chůzí, lehký běh či cvičení nakopne váš metabolismus, už tak posilněný účinkem zelené kávy a hubnutí jde prostě a jednoduše rychleji.

Pasivní hubnutí

Určitě nečekejte, že spolknete tobolku zelené kávy, zapijete to kolou či jiným slazeným nápojem, zajíte hamburgerem, nebo pizzou a kila půjdou dolů. To nikoli. Pokud dodržujete pravidelnou stravu vícekrát denně po menších porcích a mezi ně vložíte popíjemí zelené kávy - výsledek se dostaví do měsíce až dvou - odrazá se úbytkem váhy o 2-4kg. 

 

 


Článek se týká produktů:

Zelená káva

AKCE 3+ 1 ZDARMA Zelená káva - EXTRA SLIM - na hubnutí - 100% arabica- 3 x 250g mletá + další 250g mletá zdarma

Nejsilnější zelená káva na trhu - podpořte své hubnutí ještě více pitím této…
615 Kč Cena:
3 - 5 dní
Detail »
Zelená káva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(1)
525 Kč Cena:
3 - 5 dní
Detail »


EROTICKÉ PRÁDLO

EROTICKÉ HRAČKY

FEROMONY


Ověřeno našimi zákazníky

Sexy košilka předčila mé očekávání a růžový pomocník.. perfektní děkuji :-)

KIKI, 27. 09. 2022

5*

Perfektní a rychlá komunikace se slečnou na zákaznické lince, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.

ZUZANA, 15.09. 2022

4*

Kvalita, cena a rychlost dodání- super

JANA S., 18. 09. 2022

5*

Výborné jednání, kvalita zboží na vysoké úrovni. Velká spokojenost.

MICI, 22. 09. 2022

5*

Důležité odkazy
Jsme na Facebooku
Facebook

Náš obchod je na Facebooku. Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace z našeho e-shopu!


   

 

Přihlašte se k odběru newsletteru, získáte IHNED

Slevu 100 Kč na Váš nákup
... a nezmeškejte žádnou akci!